O mnie

Cześć! Bardzo mi miło, że poświęciłeś(aś) chwilę aby mnie lepiej poznać.
Kuba – 26 letni, sympatyczny, towarzyski, otwarty i mega pozytywny brodacz. Tych kilka przymiotników określa to kim na codzień jestem. Na pewno nie interesują Cię fakty o tym od kiedy robię zdjęcia, jak zaczynałem, że to moja pasja(…) bla bla bla. Przejdźmy do konkretów!

To co lubię w życiu to kontakt z drugim człowiekiem, tym bardziej w czasach kiedy bardzo dużo osób zatraca się w ekranach swoich smartfonów lub komputerów. Kontakt – to coś najważniejszego w kontekście życia ale też i fotografii. Czas, który spędzam z klientami to moment na ich dokładne poznanie, świętowanie z nimi uroczystości jak gdybym to ja był gościem a nie osobą, która ma tylko uwiecznić dane wydarzenie. Tylko w taki sposób mogę stać się kimś „zaufanym” z perspektywy klienta (nie intruzem) a ja dzięki temu mam na zdjęciach prawdziwe emocje nieprzyćmione strachem przed fotografem 😉

Dla mnie określenie „profesjonalny fotograf” to nie tylko wypasione, zapierające dech w piersiach zdjęcia, ale też mega pozytywny kontakt z klientem. Jak to się odnosi w moim kierunku? Charakteru (otwartość) się nie zmieni – czyli to drugie już mam, a w kontekście zdjęć cały czas pracuję, aby były lepsze ;).
A czy jestem profesjonalistą? To już Ty zadecyduj 😉